Akce v Pasáži

Akce

Vanilka, cherry nebo koření. To všechno můžete cítit v chutích závěrečné zastávky naší poutní cesty za kořeny klášterního pivovarnictví. Speciál dozrával na dubovém dřevě, ostatně tak, jak to dělají klášterní pivovary dodnes.

Nejen výzdoba v Pasáži je připomínkou toho, že se blíží Velikonoce! Od pátku pro Vás máme připravené velikonoční menu! Nebude chybět ani zelené pivo Tambor.

Nebýt pivovarníků v klášterech před stovkami let, bůhví co bychom dnes pili. Nastal čas jim složit poklonu společně se všemi existujícími klášterními pivovary v Česku. V březnu zahájíme dvouměsíční cestu za starobylými pivními přísadami – bylinami, nakuřovaným sladem nebo dřevěnými sudy. A pozor, v dubnu naše Poutní cesta pokračuje!

Phobos opět v Pasáži! Již tuto sobotu od 19:00! Přidejte se k nám a užijte si příjemný večer v naší společnosti.

Alpy ve Dvoře Králové? To není vtip! Lyžovat v restauraci sice nebudeme, ale přijďte si vychutnat klasické tyrolské speciality, jako na sjezdovce v Alpách a strávit příjemný večer v naší společnosti! Čeká na Vás klasika v podobě bavorské klobásky, dále tyrolský gröstl, sýrové špecle, kaiserschmarren - císařský trhanec a v neposlední řadě germknédl...