Vaše akce v Pasáži

Firemní a soukromé akce ve Dvoře Králové

Hledáte vhodné místo pro oslavu narozenin nebo výročí? Rádi byste vzali své zaměstnance nebo partneři na dobrý oběd či večeři nebo u nás uspořádali firemní večírek? O vaši akci se rádi postaráme od začátku do konce.


Rezervujte si již nyní Váš vánoční večírek v restauraci Pasáž! 


Snídaně pro veřejnost

Cena za bohatou bufetovou snídani pro veřejnost (do 8 osob servírovaná) je 200 Kč/ osoba. Snídaně je podávána ve všední dny od 7:00 do 9:30 a přes víkendy od 8:00 do 10:00.

Oslava narozenin či výročí 

Žádná akce není pro náš příliš malá! Rodinný oběd v kruhu rodiny nebo velká oslava s partou přátel? Žádný problém! U nás si užijete kvalitní jídlo a pohodovou atmosféru.


Business snídaně, obědy nebo večeře

Potřebujete před partnery dobře vypadat? Postaráme se o profesionálně servírované, klidně netradiční menu, přidáme kvalitní víno a Vaši obchodní partnery budou odcházet nadšení. Zařídíme pro vás klidné místo, kde vás nebude nikdo rušit. 

Firemní večírky

Rádi pro Vás zarezervujeme celou restauraci (min. počet osob je 40) a připravíme bohaté rauty či servírované menu s nejlepšími drinky. K dispozici je technické vybavení a kapacita až 60 osob.


Máte zájem o akci v restauraci Pasáž? Vyplňte pár základních informací níže a my se vám obratem ozveme.


firemní akce dvůr králové, soukromé akce dvůr králové, firemní akce ve dvoře, soukromé akce v o dvoře, vánoční večírky dvůr králové, catering dvůr králové